UWAGA:
Zadzwoń teraz!
Zyskaj 10% rabatu.

Udrażnianie rur, kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej

Udrażnianie rur, kanalizacji metodą mechaniczną ma za zadanie skuteczne pozbyć się takich problemów jak zatkany odpływ umywalki czy inne awarie kanalizacji, których powodem jest niedrożność tego typu systemu. Oferujemy Państwu udrażnianie kanalizacji sanitarnej (zarówno wewnętrznej, jak i wewnętrznej) oraz deszczowej. Za sprawą naszego doświadczenia oraz nowoczesnego sprzętu szybko zlokalizujemy źródło problemu, jak również skutecznie poradzimy sobie z nim.

Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji

Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji, czyli tak zwaną metodą WUKO to nowoczesne połączenie techniki ciśnieniowej z hydrodynamiczną. To rozwiązanie posiada wiele zalet, w poczet których zaliczamy wysoką efektywność, uniwersalne zastosowanie, wysoki poziom bezpieczeństwa (szczególnie w kontekście magazynów i piwnic), jak również nieinwazyjność i ekologiczność (ze względu na fakt, iż nie używa się tutaj żadnych żrących środków chemicznych).

Monitoring kanalizacji

Swobodny przepływ w przewodach kanalizacyjnych ma kluczowe znaczenie dla ich właściwego działania. Warto mieć na uwadze, iż nawet najmniejsze ograniczenia w kwestii drożności tego typu systemów mogą skutkować gromadzeniem się w nich elementów zapychających, a co za tym idzie ich późniejszym zablokowaniem. Aby zapobiec takim sytuacjom, proponujemy Państwu usługi z zakresu monitoringu kanalizacji. Pozwalają one na stałe, zdalne i komfortowe obserwowanie jej stanu drożności, a tym samym na szybkie reakcje w przypadku potencjalnych zagrożeń.

Specjalistyczne usługi kanalizacyjne

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie usług kanalizacyjnych, dlatego oferujmy Państwu także takie specjalistyczne usługi takie jak przepychanie toalet, szamb oraz kanalizacji, a także udrażnianie kratek pod wanną, udrażnianie zlewów czy usuwanie wszelkich zapchań kanalizacyjnych. Uzupełnienie naszej oferty stanowi także czyszczenie drenażu rozmaczającego z ekologicznych oczyszczalni ścieków, radiowa lokalizacja uszkodzeń kanalizacji, rozmrażanie rur kanalizacyjnych oraz trasowanie przebiegu instalacji kanalizacyjnej (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków).

Nasz obszar działania: Śląsk; Sosonowiec, Katowice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Bytom, oraz okolice.